2015/07/07

Final Veremeyen Güzel Animeler ve Yeni Sezon Animeleri

Yoo minna! Ne zamandır görüşemiyoruz eh? Yaz tatili bir şekilde geldi, kimimizinki iyi geçiyor kimimiz ise orada burada sürünüyor ve daha kötü geçmediği için şükrediyor. kendinden mi bahsediyorsun shuu

Yazın gelişiyle birlikte güzel güzel animelerin çiçeklenmesi de zaman almadı tabii. Gözüme çarpan birkaç hoş animeden bahsetmek istedim. Bir de bir türlü final veremeyen güzel bir animeden bahsedeceğim. Eminim bir yerlerde mutlaka görmüşsünüzdür!

İlk önce o bahtsız animeden bahsedelim.


KEKKAI SENSEN!!!1!1!

Bomba gibi gelip de izleyenlerini beklemekten ekranın başına kök saldıran müthiş bir seri! Mugi-chan'ın tavsiyesiyle oturup izlemeye başlamış ve tam anlamıyla aşık olmuştum. Olayların beklenmedik ilerleyişi ve izleyicinin kafasında bıraktığı soru işaretleri, Leonardo'nun tatlılığı, Zapp'ın saçmalıkları, sert görünüşünün altında yatan altın kalbiyle Klaus ve çıkan her kaosun ortasında neşeyle dans eden Aligura/Femt ikilisi~ 
Çok kötüsünüz. Ciddiyim. Bu bir iltifattı.
Anime heyecanla tam gaz ilerlerken son iki bölümde aksaklıklar oluştu ne yazık ki. Finalden önceki bölümü yetiştiremedikleri için araya "özel bölüm" adı altında diğer bölümlerin özeti gibi bir bölüm yayınladılar. Şimdi ise final bölümünü beklerken çürüyoruz çünkü final bölümü 30 dakika sınırını aştığından anime İKİ HAFTADIR erteleniyor.

Üzülüyoruz. Ama beklemeye de devam ediyoruz.
Siz de bu güzel seriyi henüz izlemediyseniz mutlaka bir göz atın!

Şimdi yenilere bakalım.


Aoharu x Kikanjuu, kendini erkek kimliği altına gizlemiş bir liseli kızın arkadaşına yardım etmeye kalkışırken başına açtığı garip olayları anlatıyor. Arkadaşının kendisinden para çalan bir hosttan bahsetmesi üzerine Tachibana Hotaru, arkadaşının intikamını almak üzere hostun mekanına gider. Ancak Hotaru, bu adamın bir Survival Game'e başkanlık yaptığının ve aynı zamanda yaşadığı apartmanda yan komşusu olduğunun farkında değildir. Such ikemen much trap.


------------------------------------------------------------------


Durarara x2 Ten, Durarara x2'nin devamı şeklinde kaldığı yerden heyecanla devam ediyor. Daha fazla Shinra/Celty, daha fazla Izaya manyaklığı görüyoruz. Hem de ilk bölümden!

Bakın size söylüyorum bu adam animeye fazla geliyor. IZAYA'YA ÖZEL ANİME İSTİYORUZ.

------------------------------------------------------------------


Hetalia The World Twinkle, ülkelerin karakterize edildiği Hetalia animesinin devamı niteliğindedir. Daha fazla ülke pairingleri, daha fazla parlak sevimli karakter daha fazla PAASTAAA~

Bu anime kabus gibi. Elinizi veriyorsunuz kolunuzu kaptırıyorsunuz. Bırakmak istediğinizde ise artık çok geç oluyor. İzlemeden önce bir daha düşünün...

Norubee stahp. That's too much...
Şimdilik burada bırakıyorum. Bahsedeceğim çok şey var ama uzun bir yazı olup sizleri sıksın istemiyorum. Gerçi herkes tatilde ama... neyse.

Yukarıdaki animelerden hangisini izliyorsunuz? Hangisini izlemediniz yahut izlemeye karar verdiniz? Yorum bırakmayı ihmal etmeyiniz lütfen~ 

Devam gönderisinde görüşmek üzere!

4 yorum:

 1. Kekkai Sensen'i keşke bitince başlasaymışım diyorum. En son ne zaman yeni bölüm izlediğimi unuttum.
  Aoharu x Kikanjuu'yu daha izlemedim ama Hotaru trap mıymış? Şu an hayallerim yıkıldı. ;-;
  İzaya her sezon daha da mı sevimli görünüyor yoksa bana mı öyle geliyor?

  YanıtlaSil
 2. Oo Hetalia baslamis mi?! Bir TurkeyxGreece ve Spamano destekcisi olarak umarım bu ikilileri bol bol gorurum. u.u
  Artik sezon animelerinden iyice koptum bakamiyorum. Kekkai Sennen ve Drrr! izlenecekler listemde tabii. Aoharu x Kikanjuu'yu ilk defa duydum, bakacagim.

  YanıtlaSil
 3. Kekkai Sensen'e geç başlamıştım ama bayağı sevmiştim. Günleri falan da şaşırdığımdan pek fark etmedim yokluğunu. Zaten artık sıkı sıkı takip edemiyorum. Evangelion sağ olsun bitirdi beni bu konuda.
  Yeni animelerden bir tek Durarara'ya bakabildim. Daha ilk bölümden bayağı güzel başladı. Okuduğum fanfic yüzünden biraz durgunlaşmış bir Izaya'ya alıştım ama şu yatakta zıpladığı sahneden itibaren o ''gerçek'' Izaya geri döndü. Yeey!
  Hetalia içinse.. Hala fazla yabancıyım bu konulara. 5 dakikalık animeyi izlemeye üşeniyorum şaka gibi.. Gerçi yavaş yavaş fanficlerine denk gelmeye başladım. Beni de içine çekiyor sanırım. :')

  YanıtlaSil
 4. İlk giftedekiler
  Death Note daki mello matt near benzemiyorlar mı

  YanıtlaSil

Tasarım: Zuri