2015/10/24

Kış

Uh merhaba... Uzun zamandır buraya saçmalamadığım için üzgünüm. Başımdan bir takım garip olaylar geçmekte. Kimisi iyi, kimisi kötü. "Hayatım harika!" ya da "Ölmek istiyorum..." gibi belirli bir durumda değilim. Belirsizliklerle ve engellerle dolu, saçma sapan şeffaf bir labirentin içindeymişim gibi hissediyorum kendimi. Siz nasılsınız?

Çöplüğüme baktım ve birçok gönderiyi buradan temizleme kararı aldım. Evet! Bazen çöplüklerin de düzenli olması gerekir. Yoksa yanlışlıkla attığın bir şeyi bulması zor olur.

Ishida-sama hakkında yazdığım ilk sevgi pıtırcıklı yazımı, birkaç hikayemi ve random yazımı bıraktım. Onun dışındakiler taslak çöplüğümde kimi zaman okunup gülünmek için kimi zamansa okudukça o zamanı hatırlayıp iğrenmek ve "Vay be daha kötü günlerim de olmuş." demek için kalacak.

Ana karakterimizin küçük bir portresi.
Son olarak buralardan kısa süreliğine ayrılıyorum. Kafamı toparlamak ve eski halime geri dönmek istiyorum. Ve yapacağım rpgmaker korku oyunu için birikim yapmaya ihtiyacım var. Evet! Aslında böyle bir şeyi yapmayı hiç düşünmüyordum ama şu an bu istekle yanıp tutuşuyorum. Son zamanlarda yazmış olduğum bir kısa hikaye vardı hatırlarsınız belki... Görünmez Duvar? Evet. İki kısımdı ve yazdığım o iki kısım Yoshida-san'ı anlatmaya gerçekten yetmedi. Yoshida-san bu iki bölümden fazlasıydı. Benim için değerli bir karakter olduğu için onu oyunun ana karakteri yapmaya karar verdim. Bitirebildiğimde güzel bir oyun olmuş olacak. Umarım seneye kadar unutmaz ve oyunumu oynarsınız.


Şimdilik bu kadar. Arada bir buraya uğrarım. Kendinize iyi bakın.

2 yorum:

  1. vayy, oyun yapmak harbi uğraş isteyip emek sarf eden bir iş. gönül vermen de ayrı güzel elbet. hikâyeni okumadım, fakat gerçekten şu an merakım nirvanalarda tur atmakta, ondan birazdan okuyacağım ki; gerçekten insanın severek oluşturduğu bir karakter olunca gönlüne sığdıramıyor, taşıyor, o başta ufacık olan kurgusu giderek büyüyor. yoshida-san'ın öyküsünü merak ettim. en kısa sürede görünmez duvarı okuyacağım. ayrıca oyun konusunda başarılar dilerim, umarım planların istediğin gibi neticelenir. ^^

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Garip bir sekilde bu kadar ilgili olman beni sevindirdi River!! *-* Okursan mutlaka yorumlarini ogrenmek isterim. Ve evet dedigin gibi cok ugras isteyen bir is ama kesinlikle ugraslarini bosa cikarmayacak bir sey dogacak sonunda. Ilgin icin yeniden tesekkurler :3

      Sil

Tasarım: Zuri