2015/11/17

Bir ben eksiktim

İyi akşamlar.
Uzun süredir hikayelerimi wattpad üzerinde paylaşma konusunda ikilemdeydim. Kendi blogumda yazarken özgür hissediyorum ve yazılarımı sadece okumalarında sakınca görmediğim kişiler okuyor. Yabancı kişilerin okuyup yorum yapması konusunda hala çok tedirginim. Ya beğenilmezse? Ya çöp olarak görülürse?
Ya hiç okunmazsa?
Şey, aslında okunmazsa sorun değil. Okunmazsa ilgi görmemiştir. İlgi görmediyse okunmaya değer değildir. Silerim olur biter. Ancak böyle bir olaydan sonra kendimi yeniden yazmaya yüreklendirebilir miyim bilmiyorum.
Yine de denemeye değer.
Arkadaşlarımın "Bunları wattpad'de paylaş!" önerilerini dikkate alarak bir adres almaya karar verdim. Meğerse başka bir arkadaşımın hikayelerini okumak için iki sene önceden almışım. (Hiç hatırlamıyorum ama kayıt tarihi iki sene öncesini gösteriyor.) Şimdi azıcık çeki düzen verdim ve kullanıma hazır hale getirdim. İşte burada!

Dediğim gibi deneyeceğim. Eğer rahatsızlık duyarsam çöplüğüme geri dönecek ve saçmalamaya kaldığım yerden devam edeceğim. Şimdilik hikaye bölümünde yeller esiyor ama yakın zamanda bir şeyler görürseniz şaşırmayın.

Kendinize iyi bakın.

6 yorum:

 1. tanrım! jedi'ler adına! şu an çok, çok sevindim shuu! hikayelerini okumak için sabırsızlandım. gerçekten harika bir kalemin var. daha öncede demiştim, şimdi de diyorum; lütfen ama lütfen çok çöp deme. o kadar güzel yazıyorsun ki. vede wattpad önerisi veren arkadaşlarına da, senin hikâyelerini okuyacak olmamıza vesile oldukları için ayrıyetten teşekkür ederim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O vesile olan arkadaşlardan biri de sen değil misin :3
   Desteğin için teşekkür ederim River! Bundan sonra çöp dememeye özen gösteririm :')

   Sil
 2. Hikayelerini okumak için kesinlikle sabırsızlanıyorum Shuu-san!
  Wattpad birçok iğrenç hikaye ve fanfictionın olduğu bir yer ama kesinlikle iyi olanlarda var. (Ama site k-pop fanficlerinden geçilmiyor. Tamam, belki de bana öyle geliyor olabilir ama slash/yaoi içerikli hikayelerin yarısından fazlası k-pop içerikli. Sinirlerim bozulmuyor değil.)

  Tekrardan(?) başarılar diliyorum~!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tıpkı benim düşündüğüm gibi. Zaten yaoi fanfictionlarının okunmalarına ve yorumlara baktıktan sonra kendi hikayeme karşı inancımı yavaş yavaş yitirmeye başladım. Ehe...ehehehe... Tabii bu yazmayacağım anlamına gelmiyor kendi çapımda takılırım işte. Çok okunmak için değil kelimelerle resim çizebilmek için yazıyorum. Hem siz de okuyorsunuz ya o yeter :3

   Sil
 3. Shuu-san senin yazımına cidden bayılıyorum. Kimse okumasa bile ben okurum gerçekten. Çok ama çok sevindim bunu duyunca *-* Lütfen yazmaya devam eeet *-*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Eri-chan!! *^* Düzenli olarak yazmaya gayret göstereceğim :3

   Sil

Tasarım: Zuri