2016/01/27

100 Yıllık Acı

Aylar sonra ödev ve sınav derdi olmadan geçirebildiğim bu rahat zamanları taçlandırmak adına Dragon Quest 3'e yeniden başlayayım dedim. Şu ana kadarki tüm girişimlerimde bir şekilde oyunu kaydedememiştim ve umutlarla çıktığım kahramanlık yolu hüsranla sonuçlanmıştı.

Bu gece neredeyse iki buçuk saat boyunca oynadım. Savaşçı Shinsuke ve Büyücü Mizuki'nin de içinde bulunduğu mikemmel bir takımım vardı.

Ancak yine kaydedemedim. Emulator'ların canı cehenneme.

İki buçuk saatlik uğraştan geriye yalnızca bu kaldı. Olur da bir gün bu gönderiye denk gelir de popomla gülerim diye bunu buraya bırakıyorum. İyi geceler.

Yeniden görüşmek üzere Mizuyaki~

2 yorum:

 1. heyy mizuki, bir gösteri yapar mısın? yapar mısın? aslında burada ansızın ortaya çıkman bile müthiş bir ilizyon biliyor musun? *parmak uçlarına kalkar, çevresine bakınır* shin nerede acaba, sakın şapkadan çıkacağını söyleme! beklerim. um... fazla mı uyku sersemi gazabıyla katletim buraları? biraz öyle oldu değil mi? hem bu fikirler aklına nereden geliyor shuu-sannn? hımm sormak istedim, sordum? mükemmel olmuş mizuyaki'miz tek bunu demek istedim. demişsin ya kahramanlık yolum hüsrana uğradı diye, mizuyaki'ye ve yazdıklarına bakınca o koca dünyada yarattığın kahramanlarla tanıştıkça senin serüveninin ne kadar soluksuz olduğunu kelimelere sığdırmaya çalışsam, söylediklerim laf-ı güzaftan öteye gitmeyerek gereksiz yazgılar dizginini oluşturacak. bu sebeple, kısa keseceğim.

  ayrıca; yeniden görüşmek ne kadar güzel bir söz değil mi? tekrar görüşmek üzere mizuyaki, bir daha shinsuke'yi de tut kolundan getir olur mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şöyle bir bakıyorum da sanırım delirmeye başlıyorum. Belki de Yansıma'yı yazarken bu ikisini öldürmeliydim. Şimdi onlar benimle birlikte mezara kadar gidecekler. Diğer yazarlar da böyle hissediyor mu çok merak ediyorum. Ölmedikleri gibi çoğalıyorlar da.
   Üzgünüm Mizuki seni öldürmeyi hiç düşünmedim biliyorsun gel buraya *sarılır*
   dfgghd neyse Dragon Quest hastalığım Sorachi'yi tanıdığımdan beri süregelmekte ve kendimi bu lanet olası 8 bit oyunlardan alamıyorum. Bu yüzden hiç girmeyelim o konulara. Adam hayatıma girerek iyi mi yaptı kötü mü yaptı hiç bilmiyorum...

   Sil

Tasarım: Zuri